Mini Cart

Hakkımızda

Title

Peyzaj dünyasının parlayan yüzü olmak adına ve bu alanda her zaman tercih edilen, aranılan marka olmak için yola çıkan firmamız 2007 yılında Ar-Ge çalışmalarının ışığında patentli olarak ışıklı taş imalatına başlamıştır.

Firmamız Ar-Ge dönemi de dâhil olmak üzere 10. yılına girmiş bulunmaktadır. 10 yıllık bir geçmişimiz içerisinde kendimizi sürekli geliştirmiş olup tüm tecrübelerimizle müşterilerimize kaliteli hizmet vermekteyiz.

Özel Tasarım

Üretim aşamalarının bir parçası olan kalıp sistemimiz sayesinde ürünlerimizi daha kaliteli daha sağlam ve daha hızlı üretim kazanmıştır.

Kalıp sistemimiz sayesinde ışıklı taşın kullanım amacı doğrultusunda ki yüzey kirlenme dezavantajını ortadan kaldırıp kir tutmama özelliğini firmamıza ve müşterilerimize avantaj olarak kazandırmış bulunmaktayız.

Doğal Renkler

Üretim aşamasının en önemli faktörlerden biri ise taşımızın doğal rengidir.

Montajı yapılan yerde diğer taşlardan ayırt edilememesi, ışık kaynağının rengini etkilemeyecek doğal renkte olması için özenle seçilmiş hammadde (polyester), kimyasal katkılar kullanılmaktadır. Zaman içinde güneşten meydana gelecek sararmaları engellemek için UV katkısı ile ürün renk dayanımı artırılmıştır.

Son Teknoloji

Ürünlerimizde kullanılan elektronik komponentler (ledler, led sayısı, pcb vb…) tamamen firmamıza özgü tasarım olup kaliteli led kullanımı ve soğutma sistemi sayesinde uzun ömür kazanmaktadır.

Ürünlerimizin ışık şiddeti her noktada aynı olması ve renk alternatifinin geniş yelpaze oluşturması için kullanılan led sayısı firmamızı bu konuda dünya da tek yapmıştır.

Sağlamlık

Üretimini yapmış olduğumuz ışıklı taşlar kullanım alanları açısından sürekli su ve nem içinde kalması, darbelere (yaya ve araba trafiğine açık yerler) maruz kalması sebeplerinden dolayı tüm çevre şartlarını sağlayan testlere tabi tutulmuştur.

Ürünlerimizin TSE tarafından verilmiş IP68 belgesi mevcuttur.